Kursy języka polskiego / курс польского языка

• Centrum Języków Obcych Politechniki Gdańskiej informuje o uruchomieniu kursów języka polskiego dla cudzoziemców, w terminie 11-22.09.2017 r. lub 18-29.09.2017 r.

Zajęcia obejmują łącznie 50 godzin lekcyjnych, w systemie 5 godzin dziennie (poniedziałek-piątek).

Koszt kursu: 440 PLN

Kurs zostanie uruchomiony przy zgłoszeniu się minimum 15 osób

Zajęcia poprowadzi mgr Anna Soczyńska - wieloletni pracownik Centrum Języków Obcych Politechniki Gdańskiej, doświadczony lektor języka polskiego dla cudzoziemców.

Kurs szczególnie uwzględnia potrzeby kandydatów na studia z Ukrainy, Białorusi, Rosji i Kazachstanu.

Zapisy prowadzi mgr Julia Kulneva

yulkulne@pg.edu.pl

tel.: +48 58 347 28 28

Цент иностранных языков Гданьского Политехнического Университета предлагает пройти интенсивный курс польского языка*.

Курс предлагает:

• улучшить свои знания в польском языке

• получить сертификат на знание польского языка В1-В2

• адаптироваться к учебе в техническом ВУЗе

Курс будет проходить 5 дней в неделю по 5 часов в день с понедельника по пятницу. Сроки проведения курса:

I срок 11 – 22 сентября 2017г.

II срок 18 – 29 сентября 2017г.

Стоимость курса: 440 zł за 50 часов.

Занятия проводит mgr Anna Soczyńska – работник Центра иностранных языков с многолетним стажем работы и опытом обучения языка польского для иностранцев.

Последний день регистрации на курс 15 августа 2017г.

Запись на курс проводит mgr Julia Kulneva

yuliya.kulneva@pg.edu.pl