Konsultacje lektorów  języka  angielskiego w semestrze  zimowym 2016/2017

Nazwisko i imię  lektora

Poniedziałek

 Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Adamczyk Marek

 

 

 

 

12.00-13.00

p.307 Gm. B

12.00-13.00

p.911 OiO

 

Badecka-Kozikowska Monika

 

13.00-14.00

p.307 Gm. B

11.30-12.30

p.307 Gm. B

 

 

 

Badocha Janina

 

 

 

12.50-14.05 p.911 OiO

 

 

 

8.00-8.45

p.307 Gm. B

Bieńkowska Ewa

 

 

 

 

18.00-19.00

p.307 Gm. B

8.30-9.30

p.307 Gm. B

 

Dereniowska Alicja

 

 

 

9.50-11.05

p.307 Gm. B

 

8.20-9.05

p.307 Gm. B

 

Fenc Małgorzata

 

 

14.30-15.30

p.301 Gm B

 

10.45-11.45

p.911 OiO

 

 

Grygiel Marzena

 

10.10-11.10

p.307 Gm. B

12.50-13.50

p.911 OiO

 

 

Hincke-Uszacka Małgorzata

 

12.50-13.50

p.307 Gm. B

 

 

 

8.15-9.15

p.307 Gm. B

Horowska Dorota

 

 

 

 

12.50-13.40

p.307 GmB

 

11.00-12.10

p.911 OiO

Jachowicz Agnieszka

 

 

 

14.45-15.45

p.307 Gm. B

 

11.15-12.15

p.911 OiO

 

 

Kalenik Lara

 

 

 

 

 

 

10.00-11.15

p.307 Gm. B

 

 

8.25-9.10

p.307 Gm. B

Kamińska Agnieszka

 

 

10.00-11.15

p.307 Gm. B

15.15-16.00

p.302 Gm. B

 

 

 

Kamińska Urszula

 

 

11.45-13.00

p.307 Gm. B

 

10.30-11.15

p.307 Gm. B

 

 

Klimas Beata

 

 

 

 

 

12.20-13.10

p.307 Gm. B

10.00-11.10

p.911 OiO

Kucharska-Raczunas Anna

 

 

 

 

10.50-11.35

p.307 Gm. B

8.00-9.15

p.307 Gm. B

 

Lis Krzysztof

 

 

 

10.00-11.15

p.911 OiO

 

 

 

8.30-9.15

p.307 Gm. B

 

Maciejewska Jolanta

 

 

14.30-15.30

p.902b OiO

 

 

8.00-9.00

p.307 Gm. B

 

Mazurowska Karolina

 

9.30-10.30

p.307 Gm. B

11.15-12.15

p.307 Gm. B

 

 

 

Michalska-Pieniak Martyna

 

9.15-10.15

p.307 Gm. B

 

 

8.20-9.20

p.908 OiO

 

Mokwa-Tarnowska Iwona

 

 

12.30-13.30

p.911 OiO

11.00-12.00

p.307 Gm. B

 

 

Mieszkowska Anita

 

 

 

14.45-16.00

p.911 OiO

 

8.15 – 9.00

p.307 Gm. B

 

Nieszczółkowski Jarosław

 

12.50-13.50

p.911 OiO

 

 

12.00-13.00

p.307 Gm. B

 

 

Nowicka Małgorzata

 

 

12.00-13.00

p.911 OiO

14.45—15.45

p.307 Gm. B

 

 

Olszewska Joanna

 

 

11.00-12.15

p.911 OiO

10.30-11.15

p.307 Gm. B

 

 

 

Ozimek Barbara 

 

 

 

 

 

13.00-13.45

p.307 Gm. B

10.45-12.00

p.911 OiO

 

Ossowska  Teresa

 

12.45-13.45

p.911 OiO

 

10.00-11.00

p.307 Gm. B

 

 

Pawlak-Mikuć

Joanna

 

12.00-13.00

p.911 OiO

 

 

 

11.15-12.15

p.307 Gm. B

Pawlik Joanna

 

 

 

 

12.45-14.00

p.911 OiO

 

8.15-9.00

p.307 Gm. B

 

Piechocińska Małgorzata

 

 

 

 

11.00-12.15

p.307 Gm. B

 

8.30-9.15

p.911 OiO

Rembowska Hanna

 

 

12.30-13.00

p.307 Gm. B

 

 

 

11.00-12.30

p.307 Gm. B

Rogala Ewa

 

 

 

 

12.20-13.20

p.307 Gm. B

12.50-13.50

p.911 OiO

 

 

Strach-Drabina Małgorzata

 

 

 

11.00-12.15

p.307 Gm. B

 

13.00-13.45

p.911 OiO

 

Szwedowska Ewa

 

12.30-13.15

p.307 Gm. B

 

13.00-14.15

p.307 Gm. B

 

 

Wawoczna Ewa

 

10.50-12.50

p.306 Gm. B

 

 

 

 

Wielgus Jolanta

 

 

 

 

 

11.00-13.00

p.305 Gm.B

Zbirohowski-Kościa Witold

 

 

 

10.00-112.00

p.911 OiO

 

11.00-12.00

p.307 Gm. B

 

 

Konsultacje lektorów   II języka w semestrze zimowym  2016/2017

Nazwisko i imię  lektora

Poniedziałek

 Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Soczyńska Anna

 

16.00-17.00

p.911 OiO

 

11.00-12.00

p.307 Gm. B

 

 

Żelewska Gabriela

 

13.00-14.00

p.307 Gm. B

 

 

14.00-15.00

p.307 Gm. B

 

Giruć Zoja

 

 

 

 

12.00-13.00

p.307 Gm. B

 

Nieszczółkowski Jarosław 

 

12.50-13.50

p.911 OiO

 

 

12.00-13.00

p.307 Gm. B

 

Jurkiewicz_Sękiewicz Ewa

 

11.45-13.00

p.308 Gm. B

 

 

18.30-19.15

p.308 Gm.B

 

Gladys Bernuy Kotlenga