UWAGA !!! ATTENTION !!!

Studenci Wydziału Zarządzania i Ekonomii :

Students of Faculty of Management and Economics:

1. kierunek Analityka Gospodarcza, studia II stopnia w języku angielskim, semestr I – zapisy na wybrany język obcy odbędą się na pierwszych zajęciach, w czwartek o godzinie 17:00. Obecność obowiązkowa.
  2. kierunek International Management, semestr I - placement test z języka angielskiego odbędzie się na pierwszych zajęciach - w czwartek o godzinie 11:00, sale: 301, 613, Gmach B. Obecność obowiązkowa.
  3. Bachelor in Management – first Intensive English classes take place on Monday at 7:30 AM, room 908 in OiO building.

UWAGA !!! ATTENTION !!!

Studenci Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki :

Students of Faculty of Electronics,Telecommunications and Informatics:

1. postgraduate studies, semester „0” – first English classes take place on Tuesday at 8:30 AM, room 613 in Building B.
  2. postgraduate studies, semester „0” – first Polish  classes take place on Monday at 8:30 AM, room 901 b in OiO Building