UWAGA !!! ATTENTION !!!

- Wydział Mechaniczny – Inżynieria Mechaniczno-Medyczna

- Wydział Mechaniczny – Mechatronika

- Wydział Mechaniczny – Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

którzy chcieliby uczyć się języka innego niż angielski, proszeni są o zgłoszenie się do sali 307 (Gmach B) po napisaniu ‘Placement test’ z języka angielskiego.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA !!! ATTENTION !!!

Studenci kierunku:

- Wydział Zarządzania i Ekonomii – Zarządzanie inżynierskie

Warunkiem wyboru języka innego niż angielski, jest znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2.

W związku z powyższym studentów kierunku Zarządzanie inżynierskie, którzy chcieliby uczyć się języka innego niż angielski, prosimy o zgłoszenie się do sali 307 (Gmach B) po napisaniu ‘Placement test’ z języka angielskiego w celu wstępnego zapisania się na inny język. Po sprawdzeniu ‘Placement test’ jeżeli wynikiem będzie poziom co najmniej B2, student zostanie dopisany do grupy drugiego języka.