Egzamin poprawkowy ACERT

Egzamin poprawkowy ACERT odbędzie się w siedzibie CJO, Gmach B, trzecie piętro, w dniach:

Część pisemna, 14.02.2020 r.

8.30–9.00     rejestracja studentów i zajęcie miejsc w wyznaczonych salach

9.00–11.00    egzamin pisemny

Część ustna, 18.02.2020 r.

od godz. 10.00    egzamin ustny

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem egzaminu ACERT:

• Student zobowiązany jest przybyć na egzamin 30 min przed rozpoczęciem egzaminu.
  • Przed egzaminem sprawdzane są dane osobowe kandydata na podstawie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem.
  • Na egzamin należy przynieść przybory do pisania: pióro lub długopis (nieścieralne).
  • W sali egzaminacyjnej niedozwolone jest korzystanie z jakichkolwiek urządzeń elektronicznych. Osoby, które podczas egzaminu komunikują się z innymi kandydatami lub korzystają z niedozwolonych materiałów lub środków, zostaną usunięte z sali, a ich egzamin zostanie unieważniony.
  • Student może wnieść na salę jedynie: długopis, dokument tożsamości ze zdjęciem, wodę niegazowaną w przezroczystej butelce. Pozostałe rzeczy należy pozostawić w miejscu wskazanym przez organizatora. Wyłączone telefony komórkowe, zegarki elektroniczne, słuchawki, itp. należy zostawić w torebce/torbie lub zdeponować u egzaminatora.
  • Student, który spóźni się na egzamin, nie może wejść na salę po rozpoczęciu części słuchowej.

Cała treść Regulaminu znajduje sie na stronie CJO, tutaj.

Życzymy powodzenia na egzaminie!