O P I E K U N O W I E W Y D Z I A Ł O W I
semestr zimowy rok akadem. 2019/2020
Wydział Kierunek Opiekun kierunku
Język angielski II język
Architektury Architektura
Gospodarka PrzestrzennaArchitektura
Gospodarka Przestrzenna
mgr M. Fenc
mgr M. Adamczykmgr M. Fenc
mgr M. Adamczyk
Dla wszystkich Wydziałów:

j.niemiecki:
mgr A. Soczyńska

j.hiszpański:
mgr E. Jurkiewicz-Sękiewicz

j.włoski:
mgr A. Kucharska-Raczunas

j.francuski:
mgr J. Nieszczółkowski

j.rosyjski:
mgr Z. Giruć

j.polski:
mgr A. Mieszkowska

języki krajów bałtyckich -j.szwedzki:
mgr J. OlszewskaDla wszystkich Wydziałów:

j.niemiecki:
mgr A. Soczyńska

j.hiszpański:
mgr E. Jurkiewicz-Sękiewicz

j.włoski:
mgr A. Kucharska-Raczunas

j.francuski:
mgr J. Nieszczółkowski

j.rosyjski:
mgr Z. Giruć

j.polski:
mgr A. Mieszkowska

języki krajów bałtyckich -j.szwedzki:
mgr J. Olszewska
Inżynierii Lądowej i Środowiska Budownictwo mgr J. Olszewska
mgr E. Bieńkowskamgr J. Olszewska
mgr E. Bieńkowska
Inżynieria Środowiska
Transport
Geodezja i KartografiaInżynieria Środowiska
Transport
Geodezja i Kartografia
mgr M. Strach-Drabina
Mechaniczny Budowa Maszyn
Inżynieria Mechaniczno-Medyczna
Mechatronika
Zarządzanie i Inżynieria ProdukcjiBudowa Maszyn
Inżynieria Mechaniczno-Medyczna
Mechatronika
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
mgr W. Zbirohowski – Kościa
mgr K. Lismgr W. Zbirohowski – Kościa
mgr K. Lis
Energetyka mgr A. Kamińska
mgr A. Kamińska
Inżynieria Materiałowa mgr M.Hincke-Uszacka
Oceanotechniki i Okrętownictwa Transport
Studia niestacjonarneTransport
Studia niestacjonarne
mgr J. Pawlak-Mikuć
Zarządzanie
Studia inżynierskieZarządzanie
Studia inżynierskie
mgr M. Michalska-Pieniak
Energetyka mgr A. Kamińska
Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Fizyka Techniczna
Matematyka Stosowana
NanotechnologiaFizyka Techniczna
Matematyka Stosowana
Nanotechnologia
mgr A. Kucharska-Raczunas
mgr J. Maciejewskamgr A. Kucharska-Raczunas
mgr J. Maciejewska
Inżynieria Materiałowa mgr M.Hincke-Uszacka
Chemiczny Chemia
Chemia BudowlanaChemia
Chemia Budowlana
mgr M. Piechocińska
Zielone Technologie
Green Technologies
mgr U. Kamińska
Technologia Chemiczna mgr A. Dereniowska
Technologie Ochrony Środowiska
Biotechnologia
Konserwacja i Degradacja Materiałów
mgr U.Kamińska
Inżynieria Materiałowa mgr M.Hincke-Uszacka
Elektrotechniki i Automatyki Elektrotechnika
Studia niestacjonarne
mgr M. Grygiel
Automatyka i Robotyka mgr K. Mazurowska
Energetyka mgr A. Kamińska
Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Automatyka i Robotyka mgr M. Nowicka
Inżynieria Biomedyczna
Hiszpanie
mgr M. Nowicka
Telekomunikacja dr I. Mokwa-Tarnowska
Informatyka mgr A. Jachowicz
Inżynieria danych mgr H.Rembowska
Zarządzania i Ekonomii Zarządzanie
BIM
MSU
Studia niestacjonarne
mgr J. Pawlik
mgr B.Klimas
Ekonomia mgr L. Kalenik
Ekonometria
Analityka Gospodarcza
mgr J. Badocha
Inżynieria danych mgr H.Rembowska