30 lat Koła Języka Hiszpańskiego | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-10-13

30 lat Koła Języka Hiszpańskiego

W roku 1992 założyłam z grupką studentów pasjonatów języka hiszpańskiego i kultury krajów hiszpańskojęzycznych Koło Naukowe Języka Hiszpańskiego, które istnieje do dziś. Przez trzy dekady poznałam ogromną liczbę wspaniałych osób! Oprócz regularnych spotkań studentów i absolwentów organizowaliśmy wyjazdy językowe, debaty, spacery tematyczne, pikniki, braliśmy udział w konferencjach naukowych, zwiedzaliśmy ciekawe miejsca i miasta. Przetrwaliśmy pandemię pracując online, nie brak nam pomysłów na dalszą działalność.

Z okazji jubileuszu, 5 listopada 2022 (w sobotę) po południu organizujemy spotkanie wszystkich osób związanych z Kołem od początku jego istnienia. Spotkanie odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej. Szczegóły pojawią się wkrótce na stronie internetowej CJO.

Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem proszę o kontakt.

Ewa Jurkiewicz

ewa.jurkiewicz@pg.edu.pl