EGZAMIN STACJONARNY POPRAWKOWY ACERT z języka angielskiego na poziomie B2 dla grup kończących lektorat – 12.09.2022 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-09-08

egzamin

Część pisemna egzaminu ACERT odbędzie się 12.09.2022 r. w godz. 9:00 – 11:00 w salach CJO Gmach B (listy z numerami albumów zdających umieszczone zostaną na drzwiach sal)

8.40 – 9.00 rejestracja studentów i zajęcie wyznaczonych miejsc,

9.00 – 11.00 egzamin pisemny.

Część ustna egzaminu ACERT odbędzie się w salach CJO Gmach B, 15.09.2022 w godz. 9:00-12:00

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem egzaminu ACERT:

• Student zobowiązany jest przybyć na egzamin 20 min. przed rozpoczęciem egzaminu.

• Przed egzaminem sprawdzane są dane osobowe kandydata na podstawie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem.

• W sali egzaminacyjnej niedozwolone jest korzystanie z jakichkolwiek urządzeń elektronicznych. Osoby, które podczas egzaminu komunikują się z innymi kandydatami lub korzystają z niedozwolonych materiałów lub środków, zostaną usunięte z sali, a ich egzamin zostanie unieważniony.

• Student może mieć na stoliku jedynie: długopis, dokument tożsamości ze zdjęciem, wodę niegazowaną w przezroczystej butelce. Pozostałe rzeczy należy umieścić przy stoliku zdającego.

• Student, który spóźni się na egzamin, nie może wejść na salę po rozpoczęciu części słuchowej.

Cała treść Regulaminu znajduje się na stronie CJO,

Wyniki części pisemnej będą zamieszczone na stronie CJO w aktualnościach 14.09.22

Życzymy powodzenia na egzaminie!