Fotorelacja z Ogólnopolskiego Dnia Otwartego na Politechnice Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-25

Fotorelacja z Ogólnopolskiego Dnia Otwartego na Politechnice Gdańskiej

Dnia 21.03.2024 r. odbył się Ogólnopolski Dzień Otwarty Politechniki Gdańskiej, podczas którego Centrum Języków Obcych PG miało okazję przedstawić swoją ofertę dydaktyczną.
Do naszego stanowiska w miasteczku namiotowym podchodziły tłumy licealistów i uczniów techników.
Przygotowaliśmy moc atrakcji, m.in. loterię językową z fantami oraz prezentację multimedialną dotyczącą działalności Centrum.
Przyszli studenci mogli również uczestniczyć w wydarzeniach językowych „Kosmiczna przygoda z Centrum Języków Obcych PG” oraz „Prezentacje z dziedziny nauki i technologii”, które miały miejsce w sali multimedialnej Biblioteki Głównej PG. Prezentacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowo uczniowie zostali zaproszeni na Karaoke w ramach otwartego spotkania Cafe Lingua, które odbędzie się 11.04.2024 w Festorii (Collegia Dormitory, ul. Sobieskiego 13, Gdańsk).