XIX Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego dla studentów uczelni technicznych. | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-05-07

Serdecznie zapraszamy chętnych studentów do wzięcia udziału w XIX  edycji Olimpiady, której         I etap odbędzie się w czwartek 16.05.2024,  o godzinie 15.30 – 17.00. Będzie miał formę 90-minutowego sprawdzianu pisemnego.

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację mailową do dnia 14.05.24 u koordynatora : anna.soczynska@pg.edu.pl.

Uczestnikami Olimpiady mogą być studenci i studentki kierunków technicznych wszystkich stopni studiów, którzy w toku swojej edukacji uzyskują tytuł inżyniera.

Finał XIX Olimpiady odbędzie się jesienią 2024 roku w formie stacjonarnej  w siedzibie SJO Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Dokładna data finału będzie podana w późniejszym terminie.

Studenci, którzy zakwalifikują się do II etapu mogą liczyć na podwyższenie oceny o jeden stopień. Na laureatów II etapu czeka szereg atrakcyjnych nagród.

W razie potrzeby, istnieje możliwość usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach ze względu na udział w olimpiadzie.

Koordynator OJN: Anna Soczyńska