Egzamin ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-09

Egzamin ACERT dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej

t

Egzamin ACERT odbędzie się 20 maja 2022 r. w Centrum Języków Obcych, Budynek B (nr 10), trzecie piętro

Część pisemna, 20.05.2022 r.

14:50 – 15:00 rejestracja studentów i zajęcie wyznaczonych miejsc,

15:00 – 17:00 egzamin pisemny.

Część ustna, 20.05.2022 r. w godz. 17:15 – 20:00

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem egzaminu ACERT:

• Student zobowiązany jest przybyć na egzamin 15 min. przed rozpoczęciem egzaminu.
  • Przed egzaminem sprawdzane są dane osobowe kandydata na podstawie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem.
  • W sali egzaminacyjnej niedozwolone jest korzystanie z jakichkolwiek urządzeń elektronicznych. Osoby, które podczas egzaminu komunikują się z innymi kandydatami lub korzystają z niedozwolonych materiałów lub środków, zostaną usunięte z sali, a ich egzamin zostanie unieważniony.
  • Student może mieć na stoliku jedynie: długopis, dokument tożsamości ze zdjęciem, wodę niegazowaną w przezroczystej butelce.
  • Student, który spóźni się na egzamin, nie może wejść na salę po rozpoczęciu części słuchowej.

Cała treść Regulaminu znajduje się na stronie CJO, tutaj.

Wyniki egzaminu będą zamieszczane na stronie CJO w aktualnościach 25 maja 2022 r.

Życzymy powodzenia na egzaminie!